RESTAURACJA

zdrowia smak

dwie lokalizacje

Al. Wolności 8
częstochowa

galeria jurajska
częstochowa

Zdrowia Smak jest restauracją samoobsługową oferującą smaczne, zdrowe i kolorowe dania na wagę. Naszym celem jest przygotowywanie przede wszystkim zdrowych obiadów opartych na domowych recepturach, których przygotowanie od początku do końca jest w rękach naszych kucharzy. Codziennie otrzymujemy dostawy świeżych produktów, na bazie których sami gotujemy znakomite potrawy kuchni polskiej, a także sięgamy po inspiracje z kuchni świata.

weź talerz
i sztućce

nałóż co chcesz
i ile chcesz

zważ, zapłać
i jedz ze smakiem

GALERIA

AKTUALNA CENA 6,49 zł / 100g

RABATY

15 %

karta stałego klienta

Zbierz paragony w ciągu miesiąca na kwotę minimum 300zł, przedłóż je kierownikowi restauracji, a otrzymasz kartę stałego klienta upoważniającą do rabatu 15% na wszystkie nasze dania, zupy i kompot.

25 %

ćwiartka dla studenta

Jesteś studentem? Pokaż przy kasie swoją legitymację studencką, a otrzymasz 25% rabatu na wszystkie nasze dania, zupy i kompot.

50 %

happy hour

Codziennie przez ostatnią godzinę przed zamknięciem organizujemy promocję happy hour. W tym czasie zupa i wszystkie potrawy sprzedawane na wagę objęte są rabatem aż 50%!

 

KAWIARNIA

CZĘSTOCAFE

CzęstoCafe to kawiarnia na piętrze, w centrum Częstochowy z widokiem na miasto. To tutaj dbamy o Wasze zadowolenie, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Serwujemy najwyższej jakości włoską kawę Caffe Di oraz świeże wypieki własnej produkcji. Od samego początku kierowaliśmy się zasadą, że nasze wyroby będą oparte na naturalnych składnikach, prawdziwej śmietanie, jajach czy prawdziwym maśle. Działamy tak, żeby na Waszej twarzy pojawił się uśmiech.
Działamy sezonowo, zajrzyj na nasze media społecznościowe, aby dowiedzieć się co obecnie znajduje się w menu. W kawiarni organizujemy: wykłady, wieczorki quizowe, wieczory gier planszowych, wystawy, spotkania z Mikołajem, warsztaty, spotkania biznesowe. Jeśli chcesz zorganizować u nas tego typu spotkanie, skontaktuj się z nami.

GALERIA

GODZINY OTWARCIA

Al. Wolności 8

Zdrowia Smak

CzęstoCafe

Galeria Jurajska

Zdrowia Smak

Scroll to Top